Norra tuludeklaratsiooni paberid see aasta tulevad hiljem. Altinnis deklaratsioonid on kättesaadavad 31. märtsist ja paberikandjal saadetakse välja ka alates 31.märtsist.

See on seotud muudatustega aruandesüsteemis, mis toimus eelmise aasta alguses. Nimelt hakkas kehtima uus raporteerimisaruande süsteem, mis nimetatakse A-melding. Kuna aruandesüsteem on uus, siis võimalike vigade vältimiseks maksuametil läheb rohkem aega tuludeklaratsioonide koostamiseks. Kuigi täitmise tähtaeg ei ole muudetud – deklaratsioonid peaksid olema kinnitatud ja tagasi saadetud 30. aprilliks.
Soovitame eriti pöörata tähelepanu deklaratsiooniandmete kontrollimisele, sest aruandesüsteem on uus nii tööandjatele kui ka maksuametile. Kui te avastate vead, siis peate neid kindlasti parandama ja põhjendama tehtud parandused. Lisaks Teil on alati võimalik pöörduda meie poole, et me teeksime seda professionaalselt Teie eest.

Kuigi deklaratsioonid ei ole veel tulnud, Te võite juba praegu võtta meiega ühendust ning edastada vajalikud dokumendid, et saaksime alustada tööd võimalikult varakult.