Korduma Kippuvad Küsimused

Tulumaksu tagastamise teenuse tellimiseks on Teil vaja võtta meiega ühendust konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks või täita koheselt ankeet kodulehel. Peale Teie andmete saamist, arvutame eelnevalt välja tulumaksu tagastuse summa, vaatame läbi maksusoodustuste võimalused ja saadame Teile hinnapakkumise vastavalt meie hinnakirjale.
Teenust tasutakse vastavalt hinnakirjale, mis on välja toodud kodulehel. Paketid Standard ja Extra omavad kindlaks määratud summat. Premium paketi hind sõltub tulemusest. Tellides viimase, toimub tasumine tulumaksu fikseeritud protsendilt. Premiumi paketi tellimisel palume uutel klientidel teha ettemaks.
Kõik teenused tasutakse esitatud arve alusel.
Täpse nimekirja dokumentidest saab kokku panna peale seda kui kogu info kliendi kohta on koos. Selle jaoks on vaja võimalikult täpselt täita ankeet.
Täitke tulumaksu deklaratsiooni ankeet
Kirjutage tööperiood, tulud, mahaarvestused ja maksud

Kust leida need andmed?
Please wait...
ja me arvutame välja Teile tagastatava summa. Teenus on tasuta.
Maksud tagastatakse 3 nädala jooksul peale valmis deklaratsiooni saamist. Esimesed kinnitatud deklaratsioonid saabuvad 24 juunil, edaspidi 5 august ja iga 2-3 nädalal 14 oktoobrini.
Reeglite kohastelt, kontrollib Norra Maksuamet deklaratsioone kindlas järjekorras. Eelis antakse deklaratsioonidele, mis on täidetud elektrooniliselt. Failide ja muudatuste kontrollimine võivad võtta lisaaega. Kui Teie deklaratsioon pole veel valmis, ei tähenda see, et sellega on midagi valesti. Tulumaksu otsus tuleb kindlasti kuid mitte hiljem kui oktoobri keskpaik.
Kui Te pole saanud tulumaksu deklaratsiooni aprilli alguseks ja Te töötasite ametlikult Norras eelmisel aastal, tähendab et see saadeti teisel aadressil. Võtke meiega ühendust aadressi parandamiseks.