Meie ettevõtte eesmärgiks on aidata Norras töötavaid eestlasi küsimustes, mis puudutavad makse, toetusi ning dokumente. Lisaks olulisele informatsioonile pakume kõiki vajalikke abiteenuseid nii tavapäraste kui ka keerulisemate toimingute puhul.

Viimased 4 aastat oleme olnud usaldusväärseks koostööpartneriks Eesti, Norra ja EL residentidele ning era- ja äriisikutele, kes töötavad, tegutsevad või resideeruvad ajutiselt Norra Kuningriigis.

Peame enda kohuseks leida igale kliendile maksimaalselt kasulik ja riskivaba personaalne lahendus. Tänu pikaajalisele kogemusele ja järjepidevale tööle oleme omandanud vajalikud teadmised ja oskused, mis võimaldavad meil pakkuda oma klientidele kõige kvaliteetsemat teenust. Tagamaks maksimaalset tulemust, hoiame end kursis antud valdkonna kõigi muudatustega, sh ka erandlikes ning spetsiifilisemates küsimustes.

Oleme valmis aitama oma kliente kõikides Norra maksude, toetuste ja dokumentidega seotud küsimustes. Vastutame tehtud töö eest ja garanteerime klientide konfidentsiaalsuse.

Kuidas meid leida

E-R 10:00 - 16:00

Palume kohtumine varem kokku leppida

Tasuta parkimine hoovis